Zabiegi na twarz, szyję i ręce

        Aby skóra wyglądała zdrowo i estetycznie, potrzebuje od czasu do czasu różnego rodzaju zabiegów. W naszym salonie oferowane są m.in.: oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja, zabiegi nawilżające (maski odżywcze), peelingi (peeling enzymatyczny, kawitacyjny), zabiegi przeciwzmarszczkowe i liftingujące, zabiegi antystresowe, relaksujące, zabiegi na dłonie i stopy.

        Warto od czasu do czasu wybrać się do profesjonalnego gabinetu i zafundować swojej twarzy odżywczą maseczkę, masaż, dogłębne oczyszczanie. Po takich zabiegach cera nabiera blasku, jest świeża i nawilżona. Nawet najlepsze kosmetyki nie zastąpią wizyty w salonie kosmetycznym. Raz na jakiś czas warto oddać się w opiekę specjalisty. Niektóre zabiegi kosmetyczne naprawdę nie są drogie, a mogą wiele pomóc zmęczonej i szarej skórze. Przecież młody wygląd to także dobre samopoczucie, które gwarantujemy po każdym zabiegu.

Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej wybieranymi zabiegami. Aby poznać pełną gamę zabiegów oferowanych u nas, oraz dobrać najlepszy dla siebie zapraszamy do naszego salonu.

Logo Salonu Fryzjersko-Kosmetycznego Moniki Potockiej

ul. A. G. Siedleckiego 10

85-868 Bydgoszcz

Search